Ünlü oyuncu tamamen gri olan saçlarıyla şaşırttı

Channel 4’te yayınlanan popüler Amerikan draması “One Tree Hill”de Peyton Sawyer rolüyle ünlü olan Hilarie Burton boyatmadığı ve grilerin çıkmaya başladığı saçlarıyla ilgi çekiyordu. Geçtiğimiz çarşamba günü Instagram’da paylaşım yapan Burton, 1,8 milyon takipçisiyle son imajını paylaştı.

Dizinin ana karakterlerinden biri olan Sawyer, dizinin dokuz sezonunun altısında rol aldı. Finalde sevgilisi Lucas Scott ile birlikte dünyayı dolaşmaya çıktı.

Burton, dizideki rolünden bu yana aralarında “Grey’s Anatomy” ve “Leathal Weapon”ın da bulunduğu birçok hit dizide rol aldı.

Ünlü oyuncu yayınladığı son fotoğrafında yeni saç stilini sergileyerek hayranlarını şaşkına çevirdi. Hayranları, bir zamanlar sarı olan ünlü oyuncunun saçlarının tamamen gri tonuna dönüştüğünü fark etti.

Kameraya dudaklarını büzerek poz veren Burton, yüzünün bir kısmını kaplayan saçlarını omuzlarından aşağı doğru sallandırdı. Straplez siyah bir elbise giydiği ve makyaj da yaptığı görülen ünlü oyuncunun pozuna beğeni ve yorum yağdı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir